720.00 Kč Milenecký azyl České Budějovice České Budějovice

Zveřejněno dne: Srpen 31, 2022
 • Poloha: České Budějovice 3, České Budějovice, Jihočeský, Czech Republic

Milenecký azyl se nachází v Českých Budějovicích, ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě města, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti. Maximální hygiena a čistota je největší prioritou.


Pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, nebo svého milého během dne, azyl pro milence České Budějovice nabízí 3 hodinové milenecké ubytování v příjemném prostředí, v době od 9 do 15 hodin, nebo v jiném čase na základě předchozí tel. dohody s recepcí.


Milenecké azyly jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb diskrétního ubytování pro zamilované.


Přijeďte si do mileneckého azylu České Budějovice užít a zapomenout na starosti všedních dnů a užít si diskrétně se svou milenkou či milencem krásné intimní chvíle v kvalitně vybavených pokojích.


Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci klíče od pokoje může pouze jeden z milenců. Druhý partner (partnerka) do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup je v azylu pro milence České Budějovice samozřejmostí.


 


Telefon: 721589838
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

 • Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Září 28, 2022 490.00 Kč

      Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní levné ubytování se snídaní a příjemnou rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Možnost snadného...

 • Ubytování České Budějovice - Levný penzion
  Ubytování České Budějovice - Levný penzion
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Září 28, 2022 490.00 Kč

  Ubytování České Budějovice pro služební pracovní cesty jednotlivců i skupin i levnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města, po...

 • Milenecký azyl České Budějovice
  Milenecký azyl České Budějovice
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Září 28, 2022 720.00 Kč

  Milenecký azyl se nachází v Českých Budějovicích, ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě města, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na ...