490.00 Kč Penzion Minor levné ubytování České Budějovice České Budějovice

Zveřejněno dne: Červenec 10, 2022
 • Poloha: České Budějovice, Jihočeský, Czech Republic

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování, připraví chutné snídaně a umožní parkování osobních i dodávkových automobilů.


Krátkodobé či dlouhodobé ubytování České Budějovice patří mezi oblíbené penziony ve městě, je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty.


V penzionu Minor České Budějovice jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.


Levné ubytování bytování v penzionu Minor České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.


Hotely a penziony České Budějovice vám umožní vyrážet na výlety a strávit ve městě nebo v okolí v oblasti Jižní Čechy příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou.


Penzion Minor se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.


Ubytování vám může zpříjemnit romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.


Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí rodinného penzionu Minor Vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění Vašich představ o příjemném a levném ubytování v Českých Budějovicích.


 


Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

 • Azyl pro milence
  Azyl pro milence
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Srpen 4, 2022 720.00 Kč

  Azyl pro milence České Budějovice vám umožní skvěle prožít úžasné intimní chvilky za velmi příznivou cenu. Milenci, manželé a páry všech orientací jsou u nás v...

 • Ubytování - Levný penzion
  Ubytování - Levný penzion
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Srpen 4, 2022 490.00 Kč

  Ubytování České Budějovice, levný penzion je snadno dostupný vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Penzion České Budějovice nabízí kromě levného ubytování ...

 • Penzion Minor levné ubytování
  Penzion Minor levné ubytování
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Srpen 4, 2022 490.00 Kč

  Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování, připraví chutné snídaně a umožní parkování osobních i dodávkových automobilů. Krátk...