400.00 Kč Penzion Minor ubytování České Budějovice České Budějovice

Zveřejněno dne: Duben 25, 2021
 • Poloha: České Budějovice 3, České Budějovice, Jihočeský, Czech Republic

 


Penzion Minor se nachází v tiché části města České Budějovice a poskytuje svým hostům kvalitní levné ubytování v klidu a soukromí kde se budete cítit jako doma.


Pokud se navštívíte České Budějovice za účelem dovolené, je naše ubytovací zařízení pro Vás skvělým tipem ubytování za cenu podobnou jako ubytovny v Českých Budějovicích.


Ubytování České Budějovice je ve všech pokojích i apartmánu plně vybaveno vlastním WC i koupelnou, ledničkou, satelitní televizí.


V celém objektu penzion Minor České Budějovice je k dispozici rychlé Wi-Fi připojení k internetu. Parkování je možné na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.


Ubytování České Budějovice podává snídaně ve své restauraci dle Vašeho výběru ze šesti položek snídaňového menu.


Zavítejte do Českých Budějovic a prohlédněte si historické město a jeho okolí, penzion Minor je svou polohou ideálním místem pro ubytování, které lze využít jako základnu k výletům po okolí, například do Hluboké nad Vltavou, nebo do Českého Krumlova či Třeboně.


 Věřte, že naši zaměstnanci učiní vše pro Vaše příjemné a levné ubytování v Českých Budějovicích a stanete se tak jedněmi z mnoha spokojených klientů.


Penziony v Českých Budějovicích kromě dovolené, lze využít jako levné dlouhodobé ubytování pro pracovní skupiny a služební cesty.


 


Telefon: 387314949
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

 • Ubytování České Budějovice
  Ubytování České Budějovice
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Duben 25, 2021 400.00 Kč

        Ubytování České Budějovice disponuje prostorným dvoupokojovým apartmánem a komfortně zařízenými pokoji s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se sate...

 • Velkoformátový tisk
  Velkoformátový tisk
  Nabídka služeb - Brno (Jihomoravský) - Prosinec 18, 2017 Zdarma

  Tisk reklamních bannerů, POS materiálu, CAD do velikosti A0 barevně i černobíle.   Dále nabízíme: - Kroužková vazba - Výroba vizitek - Tisk letáků - Laminování - Potisk...