490.00 Kč Ubytování České Budějovice - Levný penzion České Budějovice

Zveřejněno dne: Listopad 19, 2022
 • Poloha: České Budějovice, Jihočeský, Czech Republic

Ubytování České Budějovice, levný penzion nedaleko centra i výstaviště a patří ve městě mezi nejlevnější a řadí se mezi oblíbené a často navštěvované penziony a levné hotely se snídaní. Snadné parkování osobních automobilů i dodávek před penzionem nebo na uzavřeném a kamerou monitorovaném parkovišti.


Levné ubytování v soukromí České Budějovice poskytuje kvalitní ubytování a nachází se poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.


Levný penzion České Budějovice nabízí možnost volby z různých druhů pokojů, vybrat si takový, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.


Apartmány i pokoje v celém objektu levné ubytování České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastní koupelnou, WC, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnkou a LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem. Rychlé připojení k Wi-fi internetu je v celém penzionu zdarma.


Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích je ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny i dovolenou oblasti Jižní Čechy, mezi penziony v Českých Budějovicích je velice oblíbeno a navštěvováno. Ubytování v levném penzionu v Českých Budějovicích se psem je možné po dohodě s recepcí.


Penzion České Budějovice, je snadno a bez problémů dostupná autem nebo městskou hromadnou dopravou, stanice MHD linky č. 6. a 18. je v těsné blízkosti ubytování.Nabízíme kvalitní pobyt a ubytovací služby za podobné ceny jako ubytovny v Českých Budějovicích.Telefon: 721589838
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Kontaktovat prodejce Sdílet

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Podobné inzeráty

 • Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Listopad 23, 2022 490.00 Kč

  Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v komfortním dvoupokojovém apartmánu pro 1 – 4 osoby a v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkovýc...

 • Milenecký azyl České Budějovice
  Milenecký azyl České Budějovice
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Listopad 19, 2022 720.00 Kč

  Milenecký azyl České Budějovice nabízí diskrétní 3 hodinové milenecké ubytování pro společné intimní chvíle, v příjemném prostředí, v...

 • Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
  Nabídka služeb - České Budějovice (Jihočeský) - Listopad 19, 2022 490.00 Kč

    Penzion Minor České Budějovice, levné krátkodobé nebo i dlouhodobé ubytování se nachází v klidném prostředí, nedaleko koleje VŠTE, centra města a výstav...